Korchmáros István: A birodalom markában 1944-1948. Hadifogoly életünk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1500010/Korchmaros-Istvan-A-birodalom-markaban-1944-1948-Hadifogoly-eletunk-mindennapjai-Szevasztopol~II2601085
2601085
16585
415
Books: Military
Beschreibung: Korchmáros István: A birodalom markában 1944-1948. Hadifogoly életünk mindennapjai Szevasztopolban. Bp., 2005, szerzői magánkiadás (Gyomai Kner Ny.). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
: karap_norbert