Tanító mesék. Rendezte és bevezette: Lengyel Miklós. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 116 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.