Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 147

Nagy Iván: Magyarország családai czimerekkel és leszármazási táblákkal. IV. füzet: Batthyány-Benyovszky. Szerk. és kiadja: Friebeisz István. Pest, 1857, Beimel J. és Kozma Vazul, 72 p. + 6 p. (hozzákötve az első kötet címlapja és első 4 oldala). Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé viseltes állapotban, foltos, helyenként sérült, több lap kijár.
15701.

Rufpreis:
1 200 HUF
Huszka József: Honfoglaló őreink ornamentikája. Bp., 1910. Pátria. Különlenyomat kötés nélkül, szétvált fűzéssel
15702.

Rufpreis:
800 HUF
15703.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dékány István: A történettudomány módszertana. Magyar Történettudomány Kézikönyve I. köt. 2. füzet. Bp., 1925., Magyar Történelmi Társulat, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, felvágatlan lapokkal. Fügedi Erik Könyve bélyegzéssel, Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.
15704.

Dékány István: A történettudomány módszertana. Magyar Történettudomány Kézikönyve I. köt. 2. füzet. Bp., 1925., Magyar Történelmi Társulat, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, felvágatlan lapokkal. "Fügedi Erik Könyve" bélyegzéssel, Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.

Rufpreis:
1 200 HUF
19
Szabó István: A magyar parasztság története. Kincsestár. Bp.,1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
15705.

Rufpreis:
1 200 HUF
Visszatér a Délvidék. 1941. NagyMagyarország Könyvek 4. Bp., 2011., Kárpátia Stúdió. Kiadói papírkötés
15706.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rostand Edmond: A regényesek. (Les Romanesques) Vígjáték három felvonásban. Ford.: Telekes Béla. Bp., 1903., Franklin. Kiadói papírkötés,
15707.

Rostand Edmond: A regényesek. ("Les Romanesques") Vígjáték három felvonásban. Ford.: Telekes Béla. Bp., 1903., Franklin. Kiadói papírkötés,

Rufpreis:
1 200 HUF
Oktatási füzetek 4 db - Mód Aladár: A párt; Réti László: A Magyar Kommunista Párt harca az elnyomás ellen, Ujhelyi József: A Magyar Kommunista Párt a magyar nemzet pártja; A Magyar Kommunista Párt politikája. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15708.

Rufpreis:
1 000 HUF
G. Ferrero: Az ókori civilizáció bukása. Bp., 1993. HOlnap. Kiadói papírkötésben
15709.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sortűz a HM előtt. 1956. október 24. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15710.

Rufpreis:
800 HUF
15711.

Rufpreis:
1 000 HUF
15712.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF