Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 147

15689.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bendeffy László: A magyarság és a középkelet. Bp., 1945., Aquincum. 1 t. +350+2 p.+I-XIV+XVII-XXII t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült, hiányos borítékkal, két képtábla hiányzik (XV/XVI t.)
15690.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15691.

Rufpreis:
1 000 HUF
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15692.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt., 247+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel.
15693.

Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, "Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt., 247+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel.

Rufpreis:
1 000 HUF
Takács József: A földmunkásmozgalom története. Harminc esztendő. Bp., 1926, Magyarországi Földmunkások Országos Szövetsége. Papírkötés, hiányzó hátsó borítóval, pár lap szélén folttal, széteső, rossz állapotban.
15694.

Rufpreis:
800 HUF
15695.

Rufpreis:
800 HUF
15696.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ungváry Krisztián: Horthy Miklós - A kormányzó és felelőssége. 1920-1944. Bp., 2020., Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés
15697.

Rufpreis:
1 800 HUF
Lajos Iván: Szót kérek. A szürke könyv mérlege. Budapest, 1945, Gergely R. Rt. Könyvkereskedés kiadása. Kiadói papírboríték, gerincén szakadással.
15698.

Lajos Iván: Szót kérek. A "szürke könyv" mérlege. Budapest, 1945, Gergely R. Rt. Könyvkereskedés kiadása. Kiadói papírboríték, gerincén szakadással.

Rufpreis:
1 000 HUF
Makkay János: Indul a magyar Attila földjére. Bp., 1996, Közdok. Kiadói papírkötés, jó állapotban
15699.

Rufpreis:
1 400 HUF
Magyar neve Határon túli magyar helységnévszótár 1990. Szerk: Sebők László, Kiadói papírkötésben.
15700.

"Magyar neve" Határon túli magyar helységnévszótár 1990. Szerk: Sebők László, Kiadói papírkötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF