17403.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Vargha Kálmán: Álom, szecesszió, valóság. Tanulmányok a huszadik századi magyar prózaírókról. Elvek és Utak. Bp., 1973., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. A szerző, Vargha Kálmán (1925-1988) irodalomtörténész által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.