17368.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. I. kötet. Sajtó alá rendezte Lévay József. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 1 t. XXXIX+379+III p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, szép állapotban, kevés kopással