Sajtó évkönyv 1946. A Magyar Ujságírók Országos Szövetségének hivatalos kiadványa. Szerk. Gyöngyösi Nándor. Bp. 1947. MUOSZ. 96 l. A címlapot Szentgyörgyi Kornél tervezte. Fűzve, kiadói borítékban. Sérült