Nyugot költőiből. Ford. Jánosi Gusztáv. Veszprém, 1867. Ramazatter. 19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500025/Nyugot-koltoibol-Ford-Janosi-Gusztav-Veszprem-1867-Ramazatter-192-l-Aranyozott-egeszb~II2603777
2603777
17410
415
Beschreibung: Nyugot költőiből. Ford. Jánosi Gusztáv. Veszprém, 1867. Ramazatter. 192 l. Aranyozott egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, kopott.
: nagy_andras