Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövets... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500025/Mai-magyar-muzsa-1930-Szerk-Vajtho-Laszlo-Bp-Konyvbaratok-Szovetsege-Kiadoi-aranyozot~II2551598
2551598
17444
415
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Gerincen kopással
: tm