Illyés Gyula: Puszták népe. II. kiadás. Bp., 1937. Grill. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500025/Illyes-Gyula-Pusztak-nepe-II-kiadas-Bp-1937-Grill-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben~II2603750
2603750
17418
415
Beschreibung: Illyés Gyula: Puszták népe. II. kiadás. Bp., 1937. Grill. Kiadói egészvászon kötésben
: nagy_andras