17398.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
21
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,(1936),Nyugat, (Hungária-ny.), 287+1 p. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.