Dekobra, Maurice: A szerelem vámszedői. 1937, Nova Irodalmi Intézet. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500025/Dekobra-Maurice-A-szerelem-vamszedoi-1937-Nova-Irodalmi-Intezet-Kiadoi-egeszvaszon-kote~II2566556
2566556
17483
415
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Dekobra, Maurice: A szerelem vámszedői. 1937, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
: karap_norbert