17381.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Búvár Zsebkönyvek 84 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, közte kopott, sérült, javított, de jó állapotú is.