Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., é.n., Béta, 412 p. + 14 t. (8 levélen, 2 melléklet kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.