MZ 7db lapos, 1 db mély tányér, szószos tál, levesestál, kézzel festet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/MZ-7db-lapos-1-db-mely-tanyer-szoszos-tal-levesestal-kezzel-festett-porcelan-kopott-je~II2552493
2552493
11386
414
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: MZ 7db lapos, 1 db mély tányér, szószos tál, levesestál, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett.
: nagy_andras