11151. 414. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Herendi lámpatest, 2dbv, egyik, szerelékkel és lámpaernyővel, kopott, jelzett, ragasztott, apró csorbákkal, m:13cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert