Herendi 1941 és 1944 Viktória mintás tálka. 3db, jelzett, kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-1941-es-1944-Viktoria-mintas-talka-3db-jelzett-kopasnyomokkal-d-cca-11cm~II2590212
2590212
11148
414
Beschreibung: Herendi 1941 és 1944 Viktória mintás tálka. 3db, jelzett, kopásnyomokkal, d: cca. 11cm
: karap_norbert