11116. 414. Gelaufene Fernauktion Keramiken
5 000 HUF
0 HUF
Vegyes kerámia tétel sérülésekkel, Gyarmathy váza, nagyon halványan jelzett, m:20cm, Dybisewszky Pál (1917-1978): Retró váza. jelzett, m:19,5cm, Jelzés nélkül: fali párologtató. 14x13,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras