11026. 414. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF
25
0 HUF
Gádor István (1891-1984): Népies váza, mázas kerámia, jelzett, erősen sérült, hiányos, ragasztott, repedt, kopott, máz pereg róla, törött m:17cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras