11437.
414. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Ólomkristály bőségszaru, matricával jelzett (Hermán József Csákvár), metszett, kopásnyomokkal, h: 20 cm, m: 12,5 cm