31044.
414. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1