31235.
414. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ausztria 1953. "X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. "X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953" gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt