Repliken und Fälschungen

Zahl der Lose: 14

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN Emile Zola Br emlékplakett modern öntvény másolat (57x40mm) T:2
32188.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN "Emile Zola" Br emlékplakett modern öntvény másolat (57x40mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
Hetés György (1921-1998) DN Schöpf Mérei Ágoston 1806-1856 Br emlékérem öntött másolata (54mm) T:2-
32189.

Hetés György (1921-1998) DN "Schöpf Mérei Ágoston 1806-1856" Br emlékérem öntött másolata (54mm) T:2-

Rufpreis:
1 200 HUF
~1980. Mátyás-érem Br öntvény másolat emlékérem füllel, sérült tokban, beragasztott leírással (42mm) T:1-
32190.

~1980. "Mátyás-érem" Br öntvény másolat emlékérem füllel, sérült tokban, beragasztott leírással (42mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
DN Lotharingiai Károly herceg hadműveletei Ibrahim pasa ellen. A győztes táti csata emlékére, 1685. augusztus 15-16 kétoldalas latin nyelvű medál öntött másolata láncon T:2
32191.

DN "Lotharingiai Károly herceg hadműveletei Ibrahim pasa ellen. A győztes táti csata emlékére, 1685. augusztus 15-16" kétoldalas latin nyelvű medál öntött másolata láncon T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok / Jersey / Jersey City 1865. 2$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír USA / Jersey / Jersey City 1865. 2 Dollars collectors edition reprint C:F nice paper
32192.

Amerikai Egyesült Államok / Jersey / Jersey City 1865. 2$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír USA / Jersey / Jersey City 1865. 2 Dollars collector's edition reprint C:F nice paper

Rufpreis:
1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok / Észak-Karolina / Wilmington 18??. 4$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír USA / North Carolina / Wilmington 18??. 4 Dollars collectors edition reprint C:F nice paper
32193.

Amerikai Egyesült Államok / Észak-Karolina / Wilmington 18??. 4$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír USA / North Carolina / Wilmington 18??. 4 Dollars collector's edition reprint C:F nice paper

Rufpreis:
1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok / Virginia / Lynchburg 18??. 9$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír USA / Virginia / Lynchburg 18??. 9 Dollars collectors edition reprint C:F nice paper
32194.

Amerikai Egyesült Államok / Virginia / Lynchburg 18??. 9$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír USA / Virginia / Lynchburg 18??. 9 Dollars collector's edition reprint C:F nice paper

Rufpreis:
1 200 HUF
India / Mughal Dinasztia / 1542-1605. Templomi zseton Ag Akbar replika (10,31g/21mm) T:2 India / Mughal Dynasty / 1542-1605. Temple token Ag Akbar replica (10,31g/21mm) C:XF
32195.

India / Mughal Dinasztia / 1542-1605. Templomi zseton Ag "Akbar" replika (10,31g/21mm) T:2 India / Mughal Dynasty / 1542-1605. Temple token Ag "Akbar" replica (10,31g/21mm) C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kína 1951. Amerika-ellenes kínai fém propagandajelvény Replika! T:2 China 1951. Chinese anti-American metal propaganda badge Copy! C:XF
32196.

Rufpreis:
1 400 HUF
NSZK 1989. 10M fénymásolata kis keretben, humoros leírással ( A legnagyobb szükségben) T:III FRG 1989. 10 Mark counterfait in a humorous frame (In greatest need) C:F Krause 38
32197.

Rufpreis:
1 000 HUF
Orosz Birodalom 1707. Moszkvai Rubel I. Péter jelzetlen Ag(?) másolat (43,5mm/27,91g) az évszám 07 része alatt kaparás nyoma T:1- Russian Empire 1707. Moscow Ruble Peter I unmarked Ag(?) copy, replica (43,5mm/27,91g) scraping under the 07 C:AU
32198.

Orosz Birodalom 1707. Moszkvai Rubel "I. Péter" jelzetlen Ag(?) másolat (43,5mm/27,91g) az évszám "07" része alatt kaparás nyoma T:1- Russian Empire 1707. Moscow Ruble "Peter I" unmarked Ag(?) copy, replica (43,5mm/27,91g) scraping under the "07" C:AU

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
DN 5db antik minipénz replika T:1
32199.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF