1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés fémje... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Numismatik/Militaria~2000016/1939-Magyar-Kis-Ezust-Vitezsegi-Erem-ezustozott-Br-kituntetes-femjel-es-mellszalag-ne~II2589753
2589753
32116
414
24000
Military
Numismatik
Beschreibung: 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- patina / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF patina NMK 436.
: bk