32156.
414. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
3 600 HUF
1964-1985. "A Munka Érdemrend" ezüst és bronz fokozata (3xklf) zománcozott, ezüstözött Br és Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:2 kopott zománc, sérült tokok