13223. 414. Gelaufene Fernauktion Werbungen
1 400 HUF
0 HUF
cca 1920-1930 Schlinger szűcs, reklámos színes litografált számolócédula, Bp., Bakács Litográfia, jelzett a nyomaton (Szekeres Bakács), 13,5x6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz