32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
cca 1953 Assembly line vintage amerikai autós társasjáték, eredeti kartondobozában és eredeti angol nyelvű leírással, kartondoboz sérült, játéktábla kissé kopott, teljességre nem ellenőrzött / Assembly line, vintage US-American game, in original cardboard box and original English directions for playing, box damaged