Szecessziós büszt, öntött, patinázott bronz, jelzett, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500009/Szecesszios-buszt-ontott-patinazott-bronz-jelzett-kopasnyomokkal-m12cm~II2550764
2550764
11658
414
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Szecessziós büszt, öntött, patinázott bronz, jelzett, kopásnyomokkal, m:12cm
: nagy_andras