13738. 414. Gelaufene Fernauktion Landkarten
1 400 HUF
0 HUF
cca 1880-1900 Történelmi-földrajzi atlasz. Bécs, Hölzel Ede, 10 t. (színezett kőnyomatos térképek). Szélein kisebb sérülésekkel, sérült, foltos kiadói papírborítóban, 33,5x26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor