13696. 414. Gelaufene Fernauktion Landkarten
4 000 HUF
0 HUF
1893 Budapest fő- és székváros térképe, rajz.: Homolka József, Bp., Eggenberger, vászonra kasírozva, hajtott, sérült, foltos, 100x87 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert