12624.
414. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
cca 1978-79 Emlékkönyv, sok bejegyzéssel, gyerekrajzokkal, kopott vászonkötésben