cca 1919 Régi, kézzel írt versgyűjtemény (katona versek), sok beírássa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500019/cca-1919-Regi-kezzel-irt-versgyujtemeny-katona-versek-sok-beirassal-serult-felvaszon~II2585794
2585794
12603
414
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: cca 1919 Régi, kézzel írt versgyűjtemény (katona versek), sok beírással, sérült félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal
: tánczos_gábor