Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Asztali-lampa-jelzett-on-alj-csiszolt-uveg-bura-kopasnyomokkal-m25cm~II2592485
2592485
11928
414
Flea Market
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:25cm
: nagy_andras