1925 Cimbora. 4. évf. 31. sz. 1925. aug. 2. Románia és az utódállamok egyetlen magyarnyelvű képes heti gyermeklapja. Szerk.: Benedek Elek. Szatmárnémeti/Satu-Mare,1925 "Cimbora", 482-496 p. A borítón cserkész témájú grafikával (jelzett a nyomaton: Loránt), a borítón bélyeggel.