1881 Az "Első Magyar Harczos-Kar" betegsegélyező és temetkezési egyletnek alapszabályai. Bp., 1881., Deutsch M., 40 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.