10688.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
cca 1900 4 db külföldi népviseletet bemutató metszet (Krajnai népviselet, Iglaui nő, stb.). Kromolitográfia, papír. Egyik vágott, kissé sérült és foltos. 18,5x12,5 cm