10699.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Jacques-Raymond Lucotte (1733-1804) - Robert Bénard (1734-1777): Fourbisseur, outils, Pl. X.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22,5x34,5 cm