10303. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003) 1987 a Sziráki Kastélyszállóban rendezett egyéni kiállításának, meghívója, tollrajz, jelzett,, hátulján sérült, 10,5x15cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz