Samu Hajnalka (?-): Szellő a tavaszi réten. Akril, vászon. Jelzett a h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Samu-Hajnalka-Szello-a-tavaszi-reten-Akril-vaszon-Jelzett-a-hatoldalan-46x55-cm~II2596359
2596359
10282
414
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Samu Hajnalka (?-): Szellő a tavaszi réten. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
: nagy_andras