Ruzicskay György (1896-1993): Konstruktivista kompozíció. Algráfia, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ruzicskay-Gyorgy-1896-1993-Konstruktivista-kompozicio-Algrafia-papir-jelzett-az-algrafiC3~II2588960
2588960
10279
414
Beschreibung: Ruzicskay György (1896-1993): Konstruktivista kompozíció. Algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24×18 cm. Üvegezett fa keretben
: pelikán_kristóf