Remsey Jenő (1885-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett faker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Remsey-Jeno-1885-1970-Taj-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-24C39729-cm~II2591150
2591150
10268
414
5500
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Remsey Jenő (1885-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24×29 cm
: pelikán_kristóf