10245. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Orvos András (1939- ): Vác, látkép. Tus, akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 13×18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf