10241. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
0 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Hazafelé. Akvarell, fedőfehér, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 28×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf