Farkas András (1920-1991): Tavasz, 1983. Olaj, farost, jelezve balra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farkas-Andras-1920-1991-Tavasz-1983-Olaj-farost-jelezve-balra-lent-Uvegezett-dekorativ-f~II2592275
2592275
10083
414
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Farkas András (1920-1991): Tavasz, 1983. Olaj, farost, jelezve balra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x70 cm.
: pelikán_kristóf