10074. 414. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Dobos Lajos (1921-2012): Balatonfelvidéki táj, 1979. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, repedt üveggel. 34x48 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf