12911.
414. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 400 HUF
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm