1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
A Magyarországi Ág. Hitv. Evang. Keresztyén Egyház alkotmánya. Bp., 1893., Hornyánszky V., 265 p. Magyar és német nyelven. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.