15057.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.