15059.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.