17087.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső szennylap kissé foltos